Christina na obálce Latina

4. února 2012 v 18:51 | Domca |  Magazines

Christina Aguilera bude na obálce březnového čísla Latina magazine, který vychází 14. února. Zpěvačka otevřeně hovořila o tom, jaké to je vdát se mladá, odcizení s otcem a latinském původu.

O svatbě a rozvodu: "Byla jsem příliš mladá? Určtiě ne. Udělala jsem správnou věc ve správný čas... Rozhodně jsem nebyla příliš mladá. Vždy jsem se cítila starší, než kolik mi doopravdy je."

O strárnutí: "Zrovna jsem natáčela film a choreografovi bylo 19 let. Rozhledla jsem se okolo na všechny tanečníky a pomyslela si 'Jsem tady nejstarší, kdy se to stalo?'"

O odcizení s jejím otcem: "Mluvila jsem o tom, jak drsné to pro mě bylo a jsem si jistá, že to slyšel. Nepohnulo to s ním. Možná jednoho dne půjdeme na oběd.... Je mi 31. Možná už je na to čas."

O natáčení The Voice: "Natáčení The Voice je napjaté. V tyto dny můj bývalý manžel hlídá syna a když nenatáčíme, prostě spím a spím. Ráda dělám všechno v mé posteli. Jím, spím... Je to moje území a trůn. Všechno dělám v posteli."

O pomluvách a kritice: "Nečtu je. Nikdy... Proč číst, co lidé říkají - dobrého či špatného?"

O svém latinském původu: "Nemluvím tím jazykem plynule. Jsem napůl Irka a napůl Ekvádorka. Nemusím nikomu dokazovat svoji národnost. Vím, kdo jsem."

O plánech na další španělské album: "Nikdo nemůže říct, že nejsem hrdá latino žena. V budoucnu plánuju další španělské album i když tím jazykem nemluvím. Jsem si jistá, že se to některým lidem nebude líbit."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

CLICK???

*-*-*-*-CLICK-*-*-*-* 100% (151)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama